0 Compare Page
HOŞGELDİNİZ

OTOKURTFORD SERVİS

Ford Servis

Siz Ford aracınızla ne kadar gurur duyuyorsanız, biz de size sunduğumuz üretim ve servis hizmetlerimizle aynı derecede gurur duyuyoruz. Amacımız, Ford aracınızın satın alındığı andaki üstün performansını, gerekli bakım ve hizmetleri sağlayarak korumaktır.

Aktif Memnuniyet Sistemi
Sadece Ford modellerine özel yepyeni bir teknolojiyi keşfetmeye hazır olun! Ford sahibi olmanın ayrıcalığını her an, her yerde yaşayabilmeniz için ihtiyacınız olan her şey onda.
Aktif Memnuniyet Sistemi Detaylı Bilgiler
SERVİS RANDEVUSU FORMU
Usta ellerde güvenli servis için formu doldurun, randevunuzu alın. Tıklayın.
Ford Güvence
FordGüvence, aracınızdaki mekanik veya elektrik-elektronik arızalar sonucu yapılması gereken yedek parça değişimi, tamiri gibi işlerden ve ilgili işçilikten doğan maliyetleri kapsayan bir programdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Ford Yedek Parça
Ford yedek parçalarının tamamı orijinal ve Ford Kalite ve Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu parçalar, aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğini sağlar.

Binek araçlardan Ford Fiesta, Focus, Kuga, B-MAX, Mondeo, C-MAX ve Grand C-MAX, S-MAX, Galaxy ve ticari araçlardan Ford Transit, Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom veya Ranger sahibiyseniz orijinal yedek parça kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ TEK YER
SİVAS FORD OTOKURT SERVİS
Teknik Üstünlük
Ford marka aracınızı bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Ford yetkili servislerinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak özel eğitim almış teknisyenlerce yapılır.
Kolaylık
Ford aracınızı yakından tanıyoruz. Bu nedenle size, tek bir kaynaktan doğru tamir ve bakım hizmetlerini, aksesuarları, sigorta ve finans paketlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Esneklik
Ne kadar kişisel olursa olsun, her bir müşterimizin isteğini yerine getirmeye büyük önem veriyoruz. Üstelik bu yaklaşımımızı hizmetlerimizle de sınırlandırmıyoruz. Ford aracınızı isteğinize göre tam olarak kişiselleştirebilmeniz için zengin aksesuar seçenekleri de sunuyoruz.
Yakınlık
Ford Yetkili Satıcı ve Servislerinin yaygın ağıyla her zaman ve her yerde sizin ve aracınızın yanındayız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, hemen köşe başındayız.

SİVAS FORD OTOKURT

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

  • 1000+ KAZA SONRASI TAMİR
  • 10000+ ARAÇ BAKIMI
  • 120+ BİTİRİLMİŞ PROJELER
HERHANGİ BİR ŞEY SORMAK İÇİN
MESAJ GÖNDERİN
MESAJ GÖNDER
MESAJ GÖNDER
loading